 |
|
So get out of my head
And fall into my arms instead
I don't know what it is
But I need that one thing
And you've got that one thing
|
|
 |
|
You're my kryptonite
You keep making me weak
|
|
 |
|
najgorsze uczucie to to kiedy bliska Ci osoba której pomagasz jak tylko pomożesz, wyciągasz z dołka i robisz wszystko inne zapomina o Toie zaraz po tym jak zrobi sie lepiej.. / zabralimimisia
|
|
 |
|
jest on = jest wszystko!:)
|
|
 |
|
Będzie co będzie, stanie się co ma się stać
I tak kurwa mać przedstawienie musi trwać .♥
Sobota ♥ ;*
|
|
 |
|
Bóg ukrył piekło w samym środku jego serca. ♥
|
|
 |
|
Kiedyś byłam pewna tego, że jesteś facetem mojego życia, byłeś moim oparciem, pieprzoną ostoją. Z biegiem czasu Twoje prawdziwe 'ja' wychodziło na jaw. Prosto w oczy wyznawałeś mi miłość, poczym szedłeś do innej i świadomie zdradzałeś, nie mając wyrzutów sumienia. [bez_schizy]
|
|
 |
|
błędy są dowodem na to, że się starasz
|
|
 |
|
bo widział tylko moje włosy rozwiewane przez delikatny wiatr i notorycznie spuszczany w dół wzrok. obserwował otoczenie - tą ławkę, te liście spadające na parkową aleję. dwa razy zwrócił uwagę na moje dłonie i splótł nasze palce. ja wciąż nie potrafiłam się odnaleźć. moje serce skakało po całym ciele: odrywając się z piersi dopadło stopy, następnie wzbijając się, aż pod gardło. na chwilę zapomniało, że ma trzymać mnie przy życiu, a jedynie zawiesiło je na cienkiej lince. głupiutkie, wierzyło Mu w to wszystko.
|
|
 |
|
dużo osób dotknęło moje cholerne przekonanie, że podstawą życia jest przyjaźń. szeptali pod nosem, iż to minie, pozostaną tylko wspomnienia z czasów podstawówki. wiele lat razem, masa wspomnień na kącie - chore leżenie na kuchennej podłodze chichrając się nie wiadomo z czego, czy wieczorne sprzeczki o kołdrę. ponadto ta lista planów. pozycje na przyszłość, kolejne punkty do zrealizowania. najpierw szereg nocowań, kolonie, w końcu kilkutygodniowy wyjazd do Australii i otworzenie restauracji. powiesz, że sucho brzmi, ale gdzieś między tymi planami majaczy się magia. każdą z tych czynności, z tych przygód, powalonych rozmów, godzin i chwil, dokonamy razem.
|
|
 |
|
To, co piękne - już minęło, to co złe - się skończyło.,życie zabiło tą miłość.
|
|
|
|