głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dla_nas_obojga

Co z tego że piszesz może za tydzień przestaniesz. To tylko sms nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 13:11

Co z tego, że piszesz, może za tydzień przestaniesz. To tylko sms, nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu, a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko, czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

Trudno zapomnieć o kimś kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

mikela dodano: 2 dni temu

Trudno zapomnieć o kimś, kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich, musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu każdy z nas zdaję sobie sprawę że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. Cholera dobrze że miałem wtedy tak dużo odwagi .

mikela dodano: 2 dni temu

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te, których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te, które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu, każdy z nas zdaję sobie sprawę, że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. "Cholera dobrze, że miałem wtedy tak dużo odwagi".

Osoba która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby nie dlatego że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy by chronić taką osobę od nas samych tego drugiego naszego oblicza które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

mikela dodano: 2 dni temu

Osoba, która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem, że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby, nie dlatego, że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy, by chronić taką osobę od nas samych, tego drugiego naszego oblicza, które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

Kochać drugiego człowieka to także a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu zaborczości egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia że niegdyś najbliższe sobie osoby oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia czasem wbrew własnemu i własnej logice która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

mikela dodano: 2 dni temu

Kochać drugiego człowieka to także, a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia, nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia, że niegdyś najbliższe sobie osoby, oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu i własnej logice, która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta który dokładnie wie czego chce od życia który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę

Czasem zamiast pić brudną wodę z kałuży lepiej poczekać chwilę i napić się dobrego wina. Jeśli masz mieć kiepski związek i partnera bez polotu który jest bezwartościowym oparciem lepiej oprzyj się o ścianę.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Czasem zamiast pić brudną wodę z kałuży lepiej poczekać chwilę i napić się dobrego wina. Jeśli masz mieć kiepski związek i partnera bez polotu, który jest bezwartościowym oparciem lepiej oprzyj się o ścianę.

Nie poddawaj się z powodu ludzi którzy Cię wykorzystali. Wyciągnij z tej nauki wnioski i raduj się że dzięki tej przykrej sytuacji odnalazłeś w sobie motywacje do odnalezienia lepszych ludzi którzy będą Ci towarzyszyć w życiu.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Nie poddawaj się z powodu ludzi, którzy Cię wykorzystali. Wyciągnij z tej nauki wnioski i raduj się, że dzięki tej przykrej sytuacji odnalazłeś w sobie motywacje do odnalezienia lepszych ludzi, którzy będą Ci towarzyszyć w życiu.

 Jeśli jest w Twoim życiu ktoś kto potrafi zapalić w Tobie wszystkie zgaszone światła  nie puszczaj go nigdy.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Jeśli jest w Twoim życiu ktoś, kto potrafi zapalić w Tobie wszystkie zgaszone światła - nie puszczaj go nigdy."

 Każdy mężczyzna każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała  Przyjedź do mnie chcę być z tobą zerwałby się z końca świata aby to zrobić. Aby z nią być.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała -"Przyjedź do mnie, chcę być z tobą" zerwałby się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być."

 Od zawsze miałam poczucie że jestem otoczona fosą że jestem nieufna. Robię wrażenie osoby otwartej mówię otwarcie na niektóre tematy natomiast tak naprawdę wiele beczek soli trzeba ze mną zjeść żebym uznała relację za przyjaźń.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Od zawsze miałam poczucie, że jestem otoczona fosą, że jestem nieufna. Robię wrażenie osoby otwartej, mówię otwarcie na niektóre tematy, natomiast tak naprawdę wiele beczek soli trzeba ze mną zjeść, żebym uznała relację za przyjaźń."

Regułą nie jest kochanie za zalety i najlepsze cechy. Regułą jest kochać pomagać akceptować i być zawsze blisko. Pomimo wad.

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Regułą nie jest kochanie za zalety i najlepsze cechy. Regułą jest kochać, pomagać, akceptować i być zawsze blisko. Pomimo wad.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV