głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chocolategum

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie  że Cię kocha? Wymiękniesz

zj_eb_ dodano: 23 listopada 2013

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? Wymiękniesz

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to  że trzeba Ci to czasem przypominać. Potrafiłabyś być szczęśliwa  bez względu na gówno jakie Cię otacza.

zj_eb_ dodano: 23 listopada 2013

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać. Potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.

Wypowiedzieliśmy w swoim kierunku tyle raniących słów  wywołaliśmy tyle niepotrzebnych kłótni  tak bardzo się zniszczyliśmy  a mimo tego tak bardzo znów chcemy do tego wrócić  to chore.

zj_eb_ dodano: 23 listopada 2013

Wypowiedzieliśmy w swoim kierunku tyle raniących słów, wywołaliśmy tyle niepotrzebnych kłótni, tak bardzo się zniszczyliśmy, a mimo tego tak bardzo znów chcemy do tego wrócić, to chore.

Mogę odchodzić pierwsza. To nie boli się pożegnać  kiedy Ty o tym decydujesz. Boli kiedy ktoś stawia Cię przed faktem dokonanym i jedyne co możesz zrobić to udawać  że wcale Cię to nie rusza  a potem próbujesz na nowo siebie ułożyć. Uwierz  nie jest sztuką odwrócić się na pięcie i odejść. Sztuką jest zostać i nadal jakoś funkcjonować.

zj_eb_ dodano: 23 listopada 2013

Mogę odchodzić pierwsza. To nie boli się pożegnać, kiedy Ty o tym decydujesz. Boli kiedy ktoś stawia Cię przed faktem dokonanym i jedyne co możesz zrobić to udawać, że wcale Cię to nie rusza, a potem próbujesz na nowo siebie ułożyć. Uwierz, nie jest sztuką odwrócić się na pięcie i odejść. Sztuką jest zostać i nadal jakoś funkcjonować.

Tak cholernie lubię się z nim droczyć. Moment gdy ma nadzieje  że nasze usta zamkną się w namiętnym pocałunku  a jedyne ci robię to daje mu lekkiego buziaka. Wtedy on obejmuje mnie i łaskocze. Wie że to mój najsłabszy punkt. Zwijam się ze śmiechu w jego objęciach. I dostaje to czego chciał. Znów czuję smak jego ust .    zdefiniujmymilosc

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2013

Tak cholernie lubię się z nim droczyć. Moment gdy ma nadzieje, że nasze usta zamkną się w namiętnym pocałunku, a jedyne ci robię to daje mu lekkiego buziaka. Wtedy on obejmuje mnie i łaskocze. Wie że to mój najsłabszy punkt. Zwijam się ze śmiechu w jego objęciach. I dostaje to czego chciał. Znów czuję smak jego ust . // zdefiniujmymilosc
Autor cytatu: zdefiniujmymilosc

Zabawne  że ta znajomość rozpada się tak naturalnie pod wpływem czasu. Coraz mniej bólu każdego dnia  coraz mniejsza tęsknota i myśli tak jakby nie krążą koło Ciebie. Czasami jeszcze tylko to głupie serce się wyrywa  próbuję  ale nie jestem już tak głupia i w odpowiednim momencie chwytam za smycz  przyciągam do klatki piersiowej  bo drugi raz nie przeżyłabym końca tej miłości  rozumiesz? Nie mogę wiecznie opłakiwać jednego końca. esperer

definicjamiloscii dodano: 22 listopada 2013

Zabawne, że ta znajomość rozpada się tak naturalnie pod wpływem czasu. Coraz mniej bólu każdego dnia, coraz mniejsza tęsknota i myśli tak jakby nie krążą koło Ciebie. Czasami jeszcze tylko to głupie serce się wyrywa, próbuję, ale nie jestem już tak głupia i w odpowiednim momencie chwytam za smycz, przyciągam do klatki piersiowej, bo drugi raz nie przeżyłabym końca tej miłości, rozumiesz? Nie mogę wiecznie opłakiwać jednego końca./esperer
Autor cytatu: esperer

masz rację  może zaboleć bo prawda często boli. ale nie zaboli tak jak boli kłamstwo

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

masz rację, może zaboleć bo prawda często boli. ale nie zaboli tak jak boli kłamstwo

Chcę tonąć w Twoich ramionach  chcę czuć się dobrze  chcę znów zacząć żyć.

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

Chcę tonąć w Twoich ramionach, chcę czuć się dobrze, chcę znów zacząć żyć.

Czasem przychodzi taki moment w życiu  że trzeba zapomnieć  zrezygnować  pójść na przód i nie ważne jakby cholernie Ci zależało  jak trudne by to było  po prostu trzeba odejść.

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

Czasem przychodzi taki moment w życiu, że trzeba zapomnieć, zrezygnować, pójść na przód i nie ważne jakby cholernie Ci zależało, jak trudne by to było, po prostu trzeba odejść.

Największym błędem udawanie jest  że to co nas boli jest nam obojętne.

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

Największym błędem udawanie jest, że to co nas boli jest nam obojętne.

Nosiłem w sercu nas  Twoją na zdjęciu twarz Ale dziś to nieważne  bo sens już zgasł   B.R.O

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

Nosiłem w sercu nas, Twoją na zdjęciu twarz Ale dziś to nieważne, bo sens już zgasł / B.R.O

Wciąż idę tędy  pierdolę wasze względy  Przykro mi  lecz jestem z tych  którzy popełniają błędy

zj_eb_ dodano: 22 listopada 2013

Wciąż idę tędy, pierdolę wasze względy Przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć